הידרותרפיה

מרכז טיפולי הידרותרפיה 

אנו מזמינים אתכם לטיפולי הידרותרפיה קבוצתיים ופרטניים, המתקיימים אצלנו בבריכה המחוממת לטמפרטורת מים קבועה של 34 מעלות ומותאמת לסוג טיפול כזה. המטפלים שלנו בבית איל, יודעים להתאים לכל מטופל את שיטת הטיפול המתאימה לו ביותר, על מנת ליצור לו תהליך שיקומי מלא, הקלה על כאבים ועד ריפוי מלא.

הטיפול השיקומי בבית איל: הטיפול השיקומי מיועד לאנשים שעברו פציעה, תאונה, ניתוח אורתופדי, חיילי צה"ל, פוסט טראומה, וזקוקים לטיפול שיקומי, במקרה הזה אנחנו בונים סדרת טיפולים המורכבת ממספר שיטות.

שימו לב – טיפולי הידרותרפיה בבית איל ניתנים עבור כל קופ"ח ומשרד הביטחון לכל אדם ובכל גיל.

שימו לב

טיפולי הידרותרפיה בבית איל ניתנים עבור כל קופ"ח ומשרד הביטחון לכל אדם ובכל גיל.

הטיפולים שלנו

סביבת המים הינה סביבה בטוחה ונעימה לשיקום ואנשים רבים נעים בחופשיות ועצמאות במים במגוון הטיפולים שאנו מציעים.

Bad Ragaz (באד ראגאז)

שיטת טיפול הכרוכה בהצפת המטופל על גבי מצופים התומכים בגוף בזמן שהמטפל עושה תנועות המפחיתות לחץ בשרירים וטונוס גבוה, בעיקר לאנשים עם שיתוק מוחין.

Watsu (וואטסו)

שיטת טיפול שהיא שיאצו מים, מאריכה את עמוד השידרה, משחררת מתחים ומרפה שרירים. מתאימה לאנשים שסובלים מעומס על מערכת השרירים והשלד ומתח.

הידרותרפיה לתינוקות

טיפול המתאים מגיל 3 חודשים ומיועד לתינוקות עם עיכוב התפתחותי או סימנים לכך וכן, לתינוקות בריאים לחיזוק המוטוריקה והשרירים או סתם להנות מהסתגלות למים ולימוד שחיה וצלילה.

לימוד שחייה לילדים ומבוגרים

רכישת מיומנויות ארבעת סגנונות שחיה עד לשליטה מלאה, מסייע בהפעלה של כל שרירי הגוף, חיזוק הכושר ושיפור סיבולת לב ריאה.

שחייה טיפולית לנשים בהריון

טיפול המחזק את הגוף ומרגיע את הנפש. תמיכת המים בגוף וכושר הציפה הופכים כל תנועה מכבדה לקלילה. מחזק ומגדיל טווחי תנועה, מחזק את האגן ושרירי הבטן התחתונה ומשפר נשימה. מומלץ מהשליש השני להריון.

Halliwick (הלוויק)

שיטת טיפול הנערכת בקבוצות לשליטה בחיזוק רגשי ובטחון עצמי. שיטת טיפול הגורמת למטופל להיות בתנועה מתמדת.

צוות המטפלים שלנו

אנחנו מזמינים אתכם

ליצור קשר ולקבל ייעוץ

על מנת לבחור את הטיפול המדויק ביותר עבורכם כדי שתוכלו גם אתם, להנות מיתרונות ההידרותרפיה והבריכות שאנו מציעים כאן, בבית איל.