הסיפור של בית איל

איך הכל  התחיל

בית איל הוקם על ידי אורנה שמעוני, לזכרו של בנה, סגן איל שמעוני, בן קיבוץ אשדות יעקב מאוחד, שנפל ב 1997 בריחן. מראשית דרכו הבית שם דגש על שילוב אנשים עם מוגבלויות עם כל רבדי הקהילה בפעילויות הבית המגוונות. הבית שהוקם מתוך מקום של חיוּת, מאפשר לתושבי הסביבה ולאורחיו הרבים, ליהנות משילוב ייחודי של אורח חיים בריא, טיפולי הידרותרפיה וחוויית אירוח הכוללת ימי גיבוש וסיורי מורשת בעקבות הנופלים בכל מלחמות לבנון לדורותיהן ונרצחי פעולות האיבה שיצאו מלבנון.

AVI_9399

עולם הבריאות

מרכז טיפולי ייחודי המציע טיפולי הידרותרפיה הידועים ביכולות השיקום והריפוי שלהם, כמו גם הקלה על כאבים מסוגים שונים. טיפולי ההידרותרפיה מתאימים למבוגרים ולילדים.

עולם אורח חיים בריא

בריכה חצי אולימפית מקצועית, מועדון כושר מאובזר עם מאמנים מקצועיים, מגוון חוגי סטודיו עם מדריכים אלופים ועוד.

עולם האירוח

אנו מציעים ימי כיף וגיבוש באווירה אחרת מכל מה שהכרתם, מלווים סיורי מורשת ומפיקים אירועי תרבות שונים, כולם בהתאמה אישית לארגונים ולקהילה שלנו.

חיבור  שיוצר שלם

בית איל הוא מקום בעל ייחודיות יוצאת דופן בהרבה מאוד מובנים.
כל ביקור במקום מותיר חותם נפלא על המבקרים בו, בין אם בימי כיף וגיבוש, במועדון הכושר ובבריכות שלנו, ביקור במקום כאתר הנצחה ומורשת ועוד.
אנחנו מאמינים שיש חוויות שמרגישים אותן.
מוזמנים לבוא להרגיש אחת כזו אצלינו.

החיבור שבין ספורט, כושר, ספא ורוגע, ימי כיף וגיבוש וסיורי מורשת, הם אלו שהופכים את בית איל למקום כל-כך מיוחד, מקום בו כל אחד יכול למצוא בו את הבית שלו.